Ostatní

Tyto stránky sponzoruje:

FORPSI

Pomáhají nám:

CIDESA a.s.Jaroslav Tupy Švédsko

www.siconet.czSbor dobrovolných hasičů Sázava


Manželé Stychovi, Benešov

Radim a Lubor Hauptmannovi, Praha

Divadelní soubor Jiřího Voskovce SázavaJindřiška Orlichová

Vítejte na stránkách spolku Dětské srdíčko určených rodičům a jejich dětem postiženým srdeční vadou
účet pro Vaši pomoc:   233856424 / 0300 (více v záložce O spolku)

HC Kabaret SázavaHokejový klub Sázavský Kabaret daroval Dětskému srdíčku 3 000 korun. Kromě finančního daru je na novém dresu Kabaretu i text "KABARET podporuje detske-srdicko.cz". Hokejisté Kabaretu si hradí svou činnost, tedy zápasy v lize neregistrovaných hráčů v Benešově ze svého, Každého hráče tak vyjde sezóna za ledy na cca 4000 Kč, nepočítaje dopravu, výstroj a hokejky. Takže příspěvek pro Dětské srdíčko je o to cennější.

Nové dresy a tudíž i částečně dar sponzorovaly firmy Instalace Praha, Sako, Car For You, Rekowo, Kácovský Pivovar. Z nichž majitelé firem kromě Kácovského pivovaru jsou hráči Kabaretu.

Všem velmi děkujeme!

SDH Sázava"Pomáhát se má všude", řekl mi velitel Sboru dobrovolných hasičů v Sázavě (SDH) Jiří Hanousek, když mi peníze jménem celého sboru předával. S nabídkou příspěvku přišli hasiči sami, když se dověděli o našem sdružení. A stejně jako v jejich hasičské práci - jednali rychle.

Znám výsledky velmi náročné práce sázavských hasičů a jedno mají společné - vstávat v noci k požáru či záhraně čehokoliv a pak jít, mnohdy bez spánku, do zaměstnání mohou jen lidé, kteří snahu pomáhat jiným mají prostě - v srdci.

Děkujeme!

Live Portál CZ, jehož denní sledovanost je nejméně 2000 návštěv, zveřejnil 7. ledna 2010 náš článek o Dětském srdíčku a dětech se srdeční vadou.

Dík patří celému Live Portálu a především Tereze Cibulkové, která mi tuto formu propagace a pomoci navrhla po mém vystoupení na akci Vánoční show s Elvisem.

Děkujeme!

Před časem jsem z Rádia Melody dostal mail, že naše logo je umístěno na jejich stránkách. Je to pokračování rozsáhlé chritativní podpory Jana Blažky a Rádia Melody, která byla zaměřena zejména na postižené děti. Jan Blažka bohužel krátce po jeho pomoci zemřel.

Velmi děkujeme!

Vláďa nám už pomáhá soukromě velmi dlouho. V létě přišel s návrhem, abychom umístili logo Dětské srdíčko na vstupenky, plakáty akce Vánoční show s Elvisem v hotelu Olympik Tristar, kde proběhne i prezentace sdružení Dětské srdíčko. Velmi děkujeme!

Firma SPRINTER STUDIO prostřednictvím Martina Sihelského zprostředkovala, připravila a zajistila výrobu placek s logem Dětské srdíčko a sama provedla potisk 15 triček logem Dětské srdíčko.

V šibeničním termínu dokázala vše stihnout a doručit na akci Vánoční show s Elvisem v hotelu Olympik Tristar, kde proběhne prezentace sdružení Dětské srdíčko.

Velmi děkujeme!

2.12.2009 - Firma SICONET, a.s. darovala 15 triček pro potisk logem Dětské srdíčko. Velice děkujeme

7.12.2013 - Paní SIngerová a Kurt Singer vydražili skleněné srdce (vyrobené a darované sklářem Michalem Orlíkem) za 6 500! Kč

FORPSI

Prvním sponzorem našich www stránek a registrace domény detske-srdicko.cz byla a stále je společnost INTERNET CZ, a.s. obchodující pod obchodní značkou FORPSI. Provoz webhostingu a registraci domény zajišťuje FORPSI zdarma formou sponzoringu již od roku 2010.