ds_placka_f_3.png

Ostatní

Tyto stránky sponzoruje:

FORPSI

Pomáhají nám:

CIDESA a.s.Jaroslav Tupy Švédsko

www.siconet.czSbor dobrovolných hasičů Sázava


Manželé Stychovi, Benešov

Radim a Lubor Hauptmannovi, Praha

Divadelní soubor Jiřího Voskovce SázavaJindřiška Orlichová

Vítejte na stránkách spolku Dětské srdíčko určených rodičům a jejich dětem postiženým srdeční vadou
účet pro Vaši pomoc:   233856424 / 0300 (více v záložce O spolku)

PlackaPropagaci jsme zahájili na akci Vánoční show s Elvisem 6.12.. Kromě povídání o našem sdružení a pomoci dětem se srdeční vadou jsme na akci prodávali placky a trička s logem Dětského srdíčka a s textem  "Pomáhám". Potisky jsme si sami navrhli a nechali vyrobit. Díky darovaným tričkům a velmi výhodným cenám potisku i placek (díky firmě SPRINTER STUDIO) jsme investovali jen něco kolem 4000 Kč.

TrikoNa samotné akci jsme prodali několik triček a placek. Například slečna Tereza obeslala spoustu svých známých a ti chtějí zveřejnit banner našich stránek.  Obrovský dík patří našim kamarádům Jeannetě a Petrovi Vykoukalovým, kteří prodali během pár dnů placky zatím za více jak 2000 Kč!! Díky patří i lidem z firmy, v níž Petr a Žanka pracuji, kteří si placky koupili!

Placky v 6 barvách (30,- Kč) i trička (300,- Kč) lze koupit i na dobírku či platbu předem (ušetříte za dobírečné). Placky jsou se špendlíkovým nebo magnetickým připínáním. Zatím nevíme, o jaké druhy bude přesně zájem a protože náklady zatím platíme z vlastních peněz, nechali jsme udělat jen menší kolekce, takže prosíme o shovívavost, pokud bude z počátku dodací doba o něco delší :-) Jsme samozřejmě schopni vystavit daňový doklad.

Veřejný prodej vzhledem k omezeným kapacitám neplánujeme.